רון בורגונדי

ויל פרל

ים פיודיק

לגבי הפודקאסט של רון בורגונדי יש לי עדיין סימן שאלה, מי בעצם המנחה שלו? וויל פארל, במאי, מפיק, יוצר שחקן קומי מחונן עם העדפה לדמויות בעלות נטיה להתפרצויות זעם, או בעצם רון בורגונדי? 

למי שלא מכיר את דמותו של מגיש החדשות חסר הכישרון של רון מהסרט "anchorman" מצפה הפתעה לא נעימה. כזו שמזכירה את הרגע הזה שבו נועלים נעל בבוקר ומגלים שהסתתרה בתוכה גרב. 

בכל פרק רון מראיין אישיות אחרת, החל מרות ביידר גינסבורג השופטת הנודעת ועד דיפאק צ'ופרה הסופר בצורה שאפשר לתארה רק כחמישים גוונים של מביך. כך למשל ברגע בו הוא שואל את צ'ופרה "אז, זה נכון שאתה יודע הכל בעצם?" בעודו מתכוון לעקוץ את הסופר על סגנון הכתיבה שלו. 

חוסר התקינות הפוליטית של רון היא בעצם לב העניין. זהו פודקאסט מרענן, מביך שגורם לנוע בכיסא באי נוחות. הוא גורם לנו, בסוף ההקשבה,  לתהות "מה בעצם היה שם שאיתגר את ההקשבה". 

נחמד לשמוע תוכנית בלי "אזהרת טריגר" (למרות אינספור טריגרים), מעט שוביניזם, ומנחה שלא מנסה להישמע אסוף אפילו לרגע. זה מה שהופך את הפודקאסט מקומי לחלוטין למעורר מחשבה. 

בין הפרקים היותר מעניינים תמצאו את: הזמרת סיה, גלוריה סטיינהם על פמיניזם, ברוק שילדס שמפתיעה בחינניותה, והפרק החביב עליי – הביוגרפית הנשיאותית זוכת פרס פוליצר, דוריס קרנס גודווין. 

פרק מומלץ: מדיטציה עם דיפאק צ'ופרה