84638016_10157967960792505_7595699089459642368_o (1) (1)

עידן קורנבלום

עורך

מתמחה לפסיכיאטריה במערך לבריאות הנפש במרכז הרפואי שיבא, בעל זיקה חזקה לחקר חישובי של המוח והתודעה ועניין רב סביב חקר אונטולוגי ואפיסטמולוגי של המציאות.

נתנאל הנסל

נתנאל הנסל

עורך

לומד לתואר מוסמך במשפטים באוניברסיטה העברית, מתמחה במשפטים, כותב בבלוג "הגולם" וחוקר את מה שמסביב לטכנולוגיה ואת משמעויותיה בקרב החברה האנושית.

גאיה ארן

גאיה ארן

דיגיטל

לומדת פסיכולוגיה וספרות כללית והשוואתית באוניברסיטה העברית. מנהלת מעבדה לחקר ביולוגי של התנהגות חברתית. שואפת לחקור את הפוטנציאל הטיפולי של הספרות.

איליה יאסינוב

איליה יאסינוב

יועץ

מעצב גרפי, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית במכללת שנקר. מאז תום לימודיו עוסק במיתוג. עומד מאחורי פרויקטים רבים ועבודות מעניינות, ביניהן הלוגו של מגזין מטא.

ירון רוזן

ירון רוזן

מעצב

מומחה וורדפרס ואשף אלמנטור. חי ונושם את עולם היצירה הדיגיטלי, בעל פורטפוליו עשיר ומגוון וסקרנות תמידית בכל הקשור לטכניקות תחזוקה ותפעול של אתרים מבוססי תוכן.

מירית לירן

מירית לירן

כותבת

סטודנטית לתואר שלישי מחקרי בנוירוביולוגיה באוניברסיטת ת"א. בוגרת תואר ראשון בביולוגיה ופילוסופיה ותואר שני בנוירוטכנולוגיה. ניהלה את מחלקת המחקר של חברת הזנק רפואית.

נטע שרם

נטע שרם

כותבת

דוקטורנטית במדעי הרוח בעברית ועמיתה באוניברסיטת מינכן. בוגרת תואר ראשון בפיזיקה ומוסמך במחשבת ישראל. נטע מעודדת תנועה של ידע בין מדעי הטבע למדעי האדם.

פרופ' עדי ארמוני

עדי ארמוני

כותב

מכהן כפרופ' לפיזיקת חלקיקים באוניברסיטת סוונסי בוויילס. את השתלמות הפוסט דוקטורט עשה במאיץ החלקיקים סרן בז׳נבה. מחקרו מתמקד בתורת המיתרים.

עדו ניצן

עדו ניצן

כותב

תלמיד החוג לספרות כללית והשוואתית ותכנית 'אמירים' באוניברסיטה העברית. מלמד ילדים מחוננים בביה"ס 'אופק' ועובד בבית ש"י עגנון. בזמנו הפנוי כותב על ספרות ותרבות פופולרית.

אוהד בן יעקב

אוהד בן יעקב

כותב

סטודנט לתואר שני במגמה לקוגניציה, רגש ומוח באוניברסיטת בר אילן. מזה כעשור עוסק בסוגיות של גוף ונפש, מושג העצמי, פסיכולוגיה אבולוציונית ומקורות האושר האנושי.

רם קיץ

רם קיץ

כותב

חובב קולנוע וספרות מדע בדיוני ופנטזיה. כותב לאתר 'עין הדג' ולירחון 'עת המשפט'. המייסד והמנהל של בלוג האנימה והמנגה הותיק 'AnimeOk', וכמו כן מרצה בתחומים אלו.

יואל בוטביניק

יואל בוטביניק

כותב

סטודנט בתכנית ללימודי תרבות בעברית, דיג'יי ומפיק. מייסד שותף ועורך המגזין "סף". עוסק בעידוד שיח נגיש בפילוסופיה ביקורתית ורדיקלית, ובחקר המפגש בין מגמות טכנולוגיות לאמנות.

יאיר לביא

יאיר לביא

כותב

פסיכותרפיסט טראנספרסונאלי בעל אוריינטציה גופנית, היסטוריון חובב, חוקר את תופעת שיתוק השינה ומרצה בתחום, כמו כן עוסק בחקר מרחבי התודעה השונים.

איל קליין

איל קליין

כותב

דוקטורנט במעבדה לעיבוד שפות טבעיות במחלקה למדעי המחשב בבר אילן. בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה, מתעניין בעיקר בשפה, בחשיבה ובמגוון הקשרים שביניהן.

עומר קדם

עומר קדם

כותב

סטודנט לתואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה. עוסק במיינדפולנס ובהתפתחות אישית, מתעניין בפילוסופיות מהמזרח ובמצבי תודעה אלטרנטיביים.

אושרי בר-גיל

אושרי בר-גיל

כותב

פסיכולוג ארגוני, דוקטורנט במסלול הפסיכואנליטי של התוכנית לפרשנות ותרבות בבר־אילן. עוסק, לומד וחוקר את האופן שבו החיבור בין אנשים, טכנולוגיות וארגונים מוביל למקומות חדשים.

נדב שמש

נדב שמש

כותב

סטודנט לתואר ראשון בספרות עברית ומדעי המחשב בעברית. מתעניין בכל מה שנראה כמו אמנות, בינתיים מתעסק בעיקר במתמטיקה. מתעתד להיות סופר או מתכנת, תלוי מי שואל.

נדב שמש

מישהי עתידית

פני אלינו

חשוב לנו מאוד במטא לעודד נוכחות ועשייה נשית, בין היתר בגזרה האינטלקטואלית. נשמח לקבל פניות מנשים המעוניינות להשתלב בצורה כזו או אחרת בצוות המגזין.